U četvrtak, 15.10.2015. obilježili smo u vrtiću Dan kruha i zahvalnosti za plodove zemlje. Kratak program uz mnoštvo izgledom, mirisom i okusom primamljivih peciva, kolača, pogača i kruha pripremili su polaznici jaslica i vrtića. Plodove zemlje i sve prisutne blagoslovio je svećenik Stjepan Soviček. Zahvaljujemo svim roditeljima, posebno mamama i bakama koje su svojim vrijednim rukama uz pomoć djece pripremile peciva i kolače čime je uveličana ova svečanost.

U petak, 16.10.2015. sudjelovali smo na manifestaciji Jesenska priča održanoj u dvorani Turističkog informativnog centra Križevci.

 Dan_kruha_i_zahvalnosti_za_plodove_zemlje_1 an_kruha_i_zahvalnosti_za_plodove_zemlje_17 an_kruha_i_zahvalnosti_za_plodove_zemlje_18
an_kruha_i_zahvalnosti_za_plodove_zemlje_2

an_kruha_i_zahvalnosti_za_plodove_zemlje_3 an_kruha_i_zahvalnosti_za_plodove_zemlje_4 an_kruha_i_zahvalnosti_za_plodove_zemlje_5 an_kruha_i_zahvalnosti_za_plodove_zemlje_6 an_kruha_i_zahvalnosti_za_plodove_zemlje_7 an_kruha_i_zahvalnosti_za_plodove_zemlje_8 an_kruha_i_zahvalnosti_za_plodove_zemlje_9 an_kruha_i_zahvalnosti_za_plodove_zemlje_10 an_kruha_i_zahvalnosti_za_plodove_zemlje_11 an_kruha_i_zahvalnosti_za_plodove_zemlje_12 an_kruha_i_zahvalnosti_za_plodove_zemlje_13 an_kruha_i_zahvalnosti_za_plodove_zemlje_14 an_kruha_i_zahvalnosti_za_plodove_zemlje_15 an_kruha_i_zahvalnosti_za_plodove_zemlje_16