U utorak, 13. studenog, roditelji i odgojiteljice naših Limača udružili su snage ne bi li terasu skupine učinili ljepšom i funkcionalnijom.  Malo dobre volje, mašta, kistovi i boja za beton bili su sve što je potrebno kako bi na terasi osvanuo poligon za provođenje specifičnih aktivnosti s kretanjem. Nije potrebno opisivati koliko su djeca ujutro bila oduševljena novouređenom i oslikanom terasom koja ih je odmah potaknula na motoričke aktivnosti prema postavljenim zadacima, uz izjave poput: „Ovo je baš super!“, „To ti je jučer moja mama radila!“, „Vaaaaau! Ovo je školica, to ti ja već znam!“. A osim uređene terase, i u unutrašnjosti sobe dnevnog boravka nešto novo – od sakupljene pet amblaže koju su marljivo skupljali djeca i roditelji, kupljen je dječji stol sa stolicama kojeg su djeca jedva čekala sastaviti, ali i koristiti. Zavirite u fotogaleriju i uvjerite se koliko su vrijedni bili naši mali i veliki Limači!