Vidi i klikni

Predškolci iz odgojnih skupina ,,Sovice”, L.E.G.E.” i ,,Smajlići” sudjelovali su u edukativno-preventivnom programu HAK-a i MUP-a pod nazivom ,,Vidi i klikni”.

Djeca su sudjelovala u demonstraciji prelaska ceste preko obilježenog pješačkog prijelaza, sa i bez semafora, i učila o primjerenom  ponašanju u prometu te važnosti poznavanja prometnih znakova. Voditelji edukacije, gospodin Mladen i gospođa Sandra, poveli su sa sobom Hakija (lutka) koji je zbog svog nestašluka i nevezanja u autosjedalici ,,stradao”, te svojim primjerom djeci osvijestio važnost sjedanja u autosjedalici i obveznog korištenja pojasa za vezanje. 

Djevojčice Klara i Marla iz odgojne skupine ,,Sovice” zajedno sa svojom odgojiteljicom Dragicom sudjelovale su u programu Prigorskog radija, a u privitku možete poslušati isječak iz emisije Malci genijalci, u kojoj je bilo i drugih sudionika.

Osim djece iz redovitog programa, i polaznici Kraćeg programa predškole sudjelovali su u ovom edukativno-preventivnom programu.