Večer matematike u kraćem programu predškole

Tags


Ovdje još nema sadržaja za prikaz.

Voditeljice kraćeg programa predškole, zajedno s roditeljima predškolaca, održale su večer matematike. Uz mnoštvo zabavnih igara, predškolci su, uz pomoć roditelja, otkrivali čari matematike. Matematičke frizure, tangrami, računaljke, premetaljke, dva sata zabave i učenja nakon kojih nitko nije ostao ravnodušan. Roditelji su uživali jednako kao i naši predškolci, a matematika je zasigurno kod mnogih izgubila etiketu teškog i dosadnog predmeta. Na kraju su svima podijeljene zaslužene diplome za trud i rad, ali i za igru i zabavu. I roditelji i djeca uvjerili su se da matematika ne mora nužno biti teška i dosadna što je voditeljicama Katarini i Ani i bio cilj. Svi skupa željno isčekujemo sljedeću zabavnu radionicu, tko zna, možda nam se sljedeći put zavrti u glavi od slova?