Termini inicijalnih razgovora

Poštovani roditelji,

u prilogu se nalaze termini inicijalnih razgovora za primljenu djecu i djecu koja ne podliježu bodovanju pri upisu u pedagošku godinu 2021./22. (prema čl. 17. Pravilnika o upisu djece i ostvarivanja prava i obveza korisnika usluga).

Sukladno epidemiološkim mjerama molimo Vas da pri odazivu na razgovor dijete dolazi u pratnji jednog roditelja. Obavezno je nošenje zaštitne maske i dezinfekcija ruku.  Ukoliko se nalazite u samoizolaciji ili primijetite neke od simptoma zaraze povratno nam se javite kako bi dobili zamjenski termin.

Nenajavljeni nedolazak na inicijalni razgovor smatrat će se kao odustanak od prijema u Dječji vrtić Križevci (kontakt: 048/681-309).

Termini inicijalnih razgovora

Termini inicijalnih razgovora za djecu koja ne podliježu bodovanju