Sveti Nikola u vrtiću i kraćem programu predškole

Tags


Ovdje još nema sadržaja za prikaz.

U srijedu je polaznike jaslica i vrtića svojim dolaskom obradovao sveti Nikola. Tom prilikom odgojiteljice su pripremile lutkarsku predstavu “Blatne cipelice” koja je izmamila veselu atmosferu i osmijehe na licima djece i odraslih.

Voditeljice kraćeg programa predškole odlučile odraditi priredbu na malo drugačiji način. Izvoditi igrokaze pred učiteljicama i kamerom mnogo je jednostavnije nego stajati na pozornici ispred publike. Pa zašto ne? Odradili su zabavnu priredbu za svetog Nikolu koju će zajedno moći pogledati i roditelji i djeca, ali i bake i djedovi. 
Izmislili su svoju pjesmu, naučili odabrane igrokaze, malo bili sramežljivi, malo griješili, ali jako puno vježbali i još se više nasmijali i zabavili. U procesu su svakako uživali, a to je naposlijetku i najbitnije.