Sistematski pregledi djece za upis u prvi razred osnovne škole

Tags


Ovdje još nema sadržaja za prikaz.

Dragi roditelji i budući prvašići,

obavještavamo vas da se od ponedjeljka, 18.05.2020. godine na području Koprivničko-križevačke županije nastavljaju pregledi za upis djece u prvi razred osnovne škole.

Pregledi će se obavljati samo u prostorima Zavoda za javno zdravstvo Koprivničko-križevačke županije, Službe za školsku medicinu na adresi: Trg Svetog Florijana 12, 48260 Križevci (za područje grada Križevaca). Na pregled dijete dolazi u pratnji jednog roditelja/staratelja uz pridržavanje svih važećih epidemioloških mjera.

Prema uputi Ministarstva znanosti i obrazovanja koju smo zaprimili 13. svibnja 2020. godine, pregledi psihofizičkog stanja djece koje obavljaju stručna povjerenstva škole za sada se još neće provoditi. Dakle, na pregled odlazite trenutno samo u školsku medicinu, a o pregledima u školskim ustanovama ćete biti obaviješteni kada zaprimimo službenu informaciju.

VAŽNO – Roditelji, raspored pregleda Vašeg djeteta ćete dobiti poštom od školskih ustanova.

Za sve dodatne informacije pratite web stranicu škole koju će Vaše dijete pohađati.

Lijep pozdrav, 
Ivana Damjanić, pedagoginja

Obavijest za škole