Rezultati upisa u Dječji vrtić Križevci za pedagošku godinu 2024./25.

Poštovani roditelji, 

u nastavku donosimo Rezultate upisa u Dječji vrtić Križevci za pedagošku godinu 2024./25.

Inicijalni razgovori za svu primljenu djecu i djecu koja ne podliježu postupku bodovanja obavljat će se u vremenu od 17.-21.06.2024. prema rasporedu koji će biti objavljen na mrežnim stranicama vrtića. Ukoliko roditelj/skrbnik s djetetom ne dođe na inicijalni razgovor u vrijeme predviđeno rasporedom, a do predviđenog termina ne obavijesti vrtić o opravdanom razlogu nedolaska, smatrat će se da je odustao od upisa djeteta u Dječji vrtić Križevci i ažurirat će se lista čekanja.

NAPOMENA: zbog zaštite osobnih podataka, šifra je formirana od inicijala imena i prezimena djeteta te zadnjih 5 znamenki OIB-a, u skladu s Pravilnikom o upisu djece u Dječji vrtić Križevci.

Odluka o upisu djece

Lista primljeni

Lista čekanja

 

Tags


Ovdje još nema sadržaja za prikaz.