U petak, 31.03.2017. u Dječjem vrtiću Križevci održan je projektni dan. Od jutra je bilo živo i aktivno na našim terasama gdje su vrijedne ruke djece, odgojiteljica, roditelja i baka uređivale cvjetnjake. Sadnice smo prikupili u suradnji s roditeljima i Komunalnom poduzećem Križevci. Osim sadnica cvijeća zasađene su i sadnice drveća u suradnji sa Šumarijom Križevci. Eko patrola je budnim okom pratila odvijaju li se navedene aktivnosti pravilnim redoslijedom jer kako su sami rekli – trebamo pripremiti zemlju, iskopati rupu, staviti biljku, pritisnuti zemljom i zaliti. Da bi naše biljke rasle moramo im uz dobru zemlju, svjetlost i toplinu osigurati i dovoljno vlage pa će svaka odgojna skupina voditi brigu o svom malom cvjetnjaku i redovito ga zalijevati.

Zahvaljujemo svim roditeljima, bakama i djedovima koji su nam pomogli donošenjem sadnica cvijeća te svojim trudom i angažmanom u uređenju cvjetnjaka.