Priprema, pozor – krećemo u jaslice/vrtić!

Poštovani roditelji!

Polazak u jaslice ili vrtić većini je djece prvo odvajanje od roditelja na duže vrijeme. To je velik i važan događaj za dijete i za roditelje. U vrtiću će dijete provoditi veći dio dana i skupljati iskustva koja će nositi sa sobom cijeloga života.                                                                                                                                                                                                 Prvih dana budite spremni na iznenađenja: dijete će se možda ponašati drugačije od onoga kako ste navikli ili očekujete. Usprkos dobroj pripremi možda će zaplakati, pružati otpor, biti tužno, nesigurno. Ne zaboravite da su te reakcije prirodne i pokazuju da se dijete uz vas osjeća sigurno i voljeno.

Na poveznici Skupine i termini adaptacije možete vidjeti u koju je odgojnu skupinu raspoređeno Vaše dijete te termin dolaska na adaptaciju. 

S osmijehom na licu krenite u nove avanture!

 

 

Tags


Ovdje još nema sadržaja za prikaz.