Predblagdansko ozračje u našem vrtiću

Kako kažu stihovi popularne božićne pjesme: ,,Božić dolazi, tiho na prstima…” Da bismo oživjeli blagdanski ugođaj potrebno nam je puno smijeha, još više zagrljaja, a najviše ozarenih dječjih lica. Od srca zahvaljujemo obitelji Pečarić, roditeljima naše Izabele, na donaciji prekrasnog božićnog drvca koje krasi našu sportsku dvoranu. Veliko hvala i našim vrijednim vatrogascima koji su nam pomogli oko dostave i postavljanja drvca zajedno s našim stričekom Krešom. Tom prilikom, polaznici odgojne skupine Sovice, u znak zahvalnosti izradili su posebne crteže koje su im predali zajedno s odgojiteljicom Romanom. Ovih dana i naše kuharice pripremaju ukusne kolačiće koji nas odrasle vraćaju u djetinjstvo, a našim mališanima stvaraju posebna vrtićka sjećanja. Ono što je zasigurno izazvalo najveće oduševljenje je dolazak Svetog Nikole. Naš gradonačelnik doveo je nama dragog starca na sam početak predstave ,,U noći Sv. Nikole” nakon čega je uslijedila podjela poklona. Odgojna skupina ,,Bubamare” priključila se projektu ,,Darujmo osmijeh gradu” čiji je začetnik Dječji vrtić Zraka sunca. Djeca su pod vodstvom odgojiteljica Tamare i Ivone darovala naše sugrađane božićnim čestitkama i svima uspjela izmamiti osmijeh na lica, dok su djeca odgojne skupine L.E.G.E. sudjelovala u kićenju božićnih drvca na Strossmayerovom trgu. Rekli bi naši mališani, još nekoliko noći prespavamo i Božić je tu…

 

 

 

 

Tags


Ovdje još nema sadržaja za prikaz.