Posjet bibliobusa Gradske knjižnice

Naš je vrtić od danas novo stajalište bibliobusa Gradske knjižnice „Franjo Marković“. Ravnateljica Marjana Janeš-Žulj i knjižničar Igor posjetili su nas i razveselili novim članskim iskaznicama. Djecu je posebno obradovala personalizirana iskaznica s omiljenim likovima iz crtića. Današnjem upoznavanju s knjižničarom Igorom prisustvovala su djeca iz odgojne skupine „Pčelice“, dok će se preostale skupine izmjenjivati svakog drugog četvrtka u mjesecu.

Ova hvalevrijedna suradnja knjižnice i vrtića potaknuta je s ciljem poticanja čitanja te razvijanja kulture posudbe, korištenja i čuvanje slikovnica. Stoga, pred našim je mališanima sada ozbiljan zadatak brige o posuđenim stvarima kao osnove za daljnje poticanje razvoja odgovornosti.

Kako nam je bilo, pogledajte u galeriji fotografija!