Sjećate se zabavnog druženja Limača i gospođe Komazin u našem vrtiću? E pa ovog je puta vesela ekipa odlučila zamijeniti uloge gosta i domaćina. Limači su u znak zahvalnosti za predivnu suradnju gospođi Komazin odnijeli album s likovnim radovima na temu instrumenata,  a ona je iskoristila priliku da Limače provede kroz učionice glazbene škole Alberta Štrige u kojoj radi. Najupečatljiviji instrument Limačima je ovog puta bila harmonika koju su neka djeca prvi puta vidjela. Osim s gospođom Komazin, Limači su se družili i s učenicima Glazbene škole, isprobavali sami svirati i pjevati uz pratnju gđe Komazin na violini, a učenica Lea Limačima je priuštila mini koncert na harmonici. Limači su zaključili da je “harmonika baš predobra i jako super, ali da ima smiješan zvuk” te  da je cijela “muzička škola odlična, tu su i neki roditelji išli”. Iz glazbene škole donijeli su nam fotografije stoga trk u galeriju! Zvukove nam nisu mogli dočarati, ali osmjesi će vam govoriti sve.