U utorak, 24. travnja 2018., sudjelovali smo u programu za 766. rođendan našega Grada. Djeca i odgojiteljice odgojnih skupina Kockice i Pačići provodili su aktivnosti i izradili plakate na temu “Tradicija u očima najmlađih”. Uz tradicijske teme bavili su se i ekologijom pa su na recikliranom papiru crtežima i tekstom izrazili svoje poruke uz Dan Grada i Dan planeta Zemlje. U prijepodnevnom dijelu programa sudjelovali su i nastupom – izveli su igre s pjevanjem “Mali bratec Ivo” i “Igra kolo”. Na pozornici su im se pridružili i Limači koji su pjevali i plesali uz “Proljeće”.

U utrci ulicama grada sudjelovala su djeca odgojnih skupina Kockice i Pačići. U utrci djevojčica 1. mjesto osvojila je Leona Kundrak, a od dječaka Jakov Čulina 2. i Marko Niemčić 3. mjesto. Čestitamo njima i svim sudionicima.