Časopis Snažan start – 1. online izdanje

Dragi roditelji,

u suradnji s Hrvatskom udrugom za ranu edukaciju omogućili smo Vam, kao i svima zainteresiranima čitanje online izdanja časopisa Snažan Start.

Vjerujemo da će svatko od Vas pronaći neku zanimljivu temu vezanu za dječji razvoj.

Svrha pokretanja časopisa:

  • proučavanje utjecaja ranog učenja na kognitivno spoznajni razvoj djece te dobrobiti koje rano učenje donosi za budućnost
  • proučavanje povezanosti kognitivnog razvoja sa jezično-govornim razvojem, socio-emocionalnim razvojem, motoričkim razvojem i igrom
  • predstavljanje procesa i metodika rada u vrtićima i osnovnim školama povezanim s kognitivno-spoznajnim razvojem djece
  • predstavljanje inkluzivnog odgoja i obrazovanja u odgojno-obrazovnim ustanovama diljem Hrvatske sa svrhom prenošenja primjera dobre prakse                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         Zajedničkom  suradnjom roditelji i odgojno-obrazovne ustanove pridonose cjelovitom razvoju osobnosti djeteta i kvaliteti njegova života, a upravo ovakvi materijali postoje kako bi roditeljima pružili uvid u dječje razvojne potencijale. S nestrpljenem iščekujemo slijedeće izdanje časopisa.                                                                Želimo Vam ugodno čitanje   😊