Aktivnosti skupine ,,Kapljice”

S veseljem smo dočekali početak nove pedagoške godine. Dok još opremamo svoje kutiće za igru i upoznajemo se s novim prijateljima, odmah na početku podsjetili smo se nama jako važnih pravila, a to su pravila ponašanja. Naš vrtićki bonton usvajamo od najranije dobi.

Kao i svake godine, u petak smo prigodno obilježili Hrvatski olimpijski dan uz razne sportske igre, vježbe, ples i druženju s prijateljima. Slikovnica ,,Pepin sportski dan” bila nam je inspiracija i poticaj za provedene aktivnosti. 

Hrvatski olimpijski dan posvećen je datumu 10. rujna utemeljenja Hrvatskog olimpijskog odbora , a danas je opće prihvaćena manifestacija koja promiče

načela izvrsnosti u solidarnosti i miru među ljudima i razumijevanju kao sastavnicama olimpijskog djelovanja.

Tags


Ovdje još nema sadržaja za prikaz.