-

Sveti Nikola u našem vrtiću!
I ove smo godine bili jako dobri pa nas je sveti Nikola odlučio posjetiti. Možete li vjerovati da nitko od nas nije dobio šibu?! To znači da smo svi bili dobri, marljivi, veseli, nismo se svađali mnogo, a ako je i bila koja svađa, brzo se riješila. Baš smo se dobro zabavili, uz pjesmu i…







