Obavještavaju se roditelji djece polaznika Dječjeg vrtića Križevci da se sukladno priopćenju Predsjednika Vlade RH  i  zaključcima sa sjednice Kriznog stožera civilne zaštite Grada Križevaca u razdoblju od 16. do 27. ožujka 2020.  neće provoditi programi ranog i predškolskog odgoja zbog posebnih sigurnosnih mjera uzrokovanih virusom COVID- 19.

Preporuka je da se djeca ne dovode u vrtić, no ukoliko iz objektivnih razloga imate potrebu, u dječjem vrtiću Križevci organizirano je dežurstvo SAMO I ISKLJUČIVO za roditelje djece koji nisu u mogućnosti osigurati drugi oblik zbrinjavanja.

 

 MOLIMO RODITELJE DA SE PRIDRŽAVAJU SLJEDEĆIH UPUTA:

Molimo da svaki dan do 15:00 sati javite ukoliko Vaše dijete dolazi idući dan na broj 048/ 271-208.

 Molimo roditelje da s obzirom na situaciju, ne ulaze u prostorije vrtića.

Dežurni odgojitelj će doći preuzeti na dolasku  i predati dijete na odlasku iz vrtića na ulazna vrata .

 

U Križevcima, 16.ožujka 2020.

ravnateljica Dječjeg vrtića Križevci

Nataša Batković