Polaznici jaslica i vrtića vesele se nadolazećim blagdanima te su uz vesele zvuke božićnih pjesama okitili božićno drvce.

kicenje_bora_jaslice_1 kicenje_bora_jaslice_2

 

 

 

 

 

U srijedu, 17.12. polaznici skupine Ježići su s odgojiteljicama posjetili Gradsku upravu kako bi gradonačelniku Branku Hrgu, njegovim zamjenicima Tomislavu Katanoviću i Ivanu Vuku te pročelniku Mladenu Tenodiju čestitali Božić. Djeca su otpjevala prigodne pjesmice, a usput su se okušali u ulozi vijećnika te su gradonačelniku postavili nekoliko pitanja.

jezici_u_gradskoj_upravi_2 jezici_u_gradskoj_upravi_1 jezici_u_gradskoj_upravi_3

 

 

 

 

 

U četvrtak, 18.12. u vrtiću je održana božićna priredba. Igrokazom “Događaj u Betlehemu” polaznici predškolskih skupina Školjkice i Ježići uprizorili su Isusovo rođenje.

bozicna_priredba_1 bozicna_priredba_2 bozicna_priredba_3 bozicna_priredba_4